tanıtım filmi çekimi

Avrupa Birliği Projelerimizin Tanıtım ve Değerlendirme Çalışmaları

29.06.2022

24.06.2022

Genel Merkezimiz Semiz Ali Paşa Medresesinde projelerimizin değerlendirmesini ve tanıtımını yaptığımız gençlik buluşmamızı gerçekleştirdik.

Kardeş kuruluşumuz YEÇED'e, kıymetli konuşmacılarımıza, gönüllü arkadaşlarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

         

 

 

25.06.2022

Üyesi olduğumuz Tgsp Bilim ve Teknoloji Komisyonu üyeleri aylık toplantılarını icra etmek üzere genel merkezimiz Semiz Ali Paşa Medresesi'ndeydi.

Bu ayki toplantı gündemimiz ise şöyleydi;

-stklar arası bilgi aktarımı

 

-sivil toplumda dijital dönüşüm çalışmaları üzerine yapılması gerekenler

 

-Bilim ve İnsan Vakfı'nın yürütmekte olduğu AB projelerininin tanıtımları.

 

 

 

 

25.06.2022

Kırıkkale Üniversitesi öğrencisi gençlerimiz bir dizi ziyaret için geldikleri İstanbul’da gençlik buluşması kapsamında genel merkezimiz Semiz Ali Paşa Medresesi'nde başkanımız Av. Turan Kıratlı ile bir araya geldi.

Medresemizin tarihi ve banisi Semiz Ali Paşa hakkında bilgi verdiğimiz kültür turu ile başlayan program vakfımızın faaliyetlerini anlattığımız söyleşi ile devam etti.

Bilim ve İnsan Vakfı AB projelerinin tanıtımlarını ve değerlendirmesini yaptığımız söyleşide, gençlerimize projelerimizin misyonundan ve hedeflerinden bahsettik.

Gençlerimizin talep ve önerilerini dinleyen başkanımız Av. Turan Kıratlı eğitim ve sosyal hayat ile alakalı gençlerimize hitaben yaptığı konuşmasında: "Toplumumuzun güzel geleceğinin mimarı, milli, manevi ve insani değerlere saygılı iyi eğitimli gençler olacaktır." dedi.

Yemek ikramı ile sonlanan buluşmada misafirlerimize kitap ve projelerimizin materyalleri hediye edildi.

 

28.06.2022

Vakıf başkanımız Av. Turan Kıratlı ile Çay Tv Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İsmail Torlak, Beyoğlu Belediye Başkanımız Sn. Haydar Ali Yıldız'ı makamında ziyaret ettiler.

Kültür ve sanatın kalbi Beyoğlu'muzdaki faaliyetler hakkında bilgiler alıp belediyemizin hizmetlerini başkanımızdan dinledik.

Başkanımıza Bilim ve İnsan Vakfı faaliyetlerinden ve AB projelerimizden bahsedip proje materyallerimizi ve kitaplarımızı hediye olarak takdim ettik.

Kendilerine nazik misafirperverlikleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

 

Diğer Haberler